شناسه محصول نام محصول قیمت (ریال) تعداد حذف
13365سطرنويسي تا کتابت150,000حذف
مجموع (ریال) :150,000

لطفا استان و شهر محل اقامت خود را انتخاب نمایید.
استان : شهر :

 

*  لطفا در صورت بروز هر گونه مشکلی در هنگام ثبت سفارش ، در صفحه تماس با ما ( واقع در قسمت بالا ،سمت راست صفحه اصلي سايت ) سفارش خود را همراه با آدرس دقيق پستي و شماره تماس ثبت نماييد تا در اسرع وقت برايتان ارسال گردد .

شماره تماس پشتیبانی 09137218280 - 03832430343

* شما ميتوانيد از طريق ايميل  cdhonari@gmail.com  نيز با  ذكر نام محصولات مورد نظر و آدرس دقيق پستي تان نسبت به خريد آنها اقدام نماييد.

 

*  در صورتی که اسم شهر شما در لیست موجود نیست ، شهر نزدیک را انتخاب کنید و در آدرس اصلی به شهر خود اشاره کنید .

*  شهروندان تهرانی لطفا کد پستی صحیح 10 رقمی را حتما وارد نمایید و دیگر استان ها در صورت فراموشی کد پستی عدد 11111 را به جای کد پستی قرار بنویسید .

* در خرید اینترنتی بسته شما با کاورهاي ضد ضربه و محصولات اصلي گروه هنر ايراني ، بین 4 تا 10 روز کاری به دست شما خواهد رسيد، پس در اين زمان صبور باشيد و از گذاشتن خريد مجدد همان محصولات خودداري نماييد .

*  هنر ايراني محصول شما را در بسته بندی اصلی و ضد ضربه همراه با سي دي و دی وی دی های اصلی برای شما ارسال می نمايد، با بالاترین سرعت ارسال و  بهترين پشتیبانی (کمتر از 12 ساعت)

* دوست عزيز درصورت داشتن آدرس ايميل، پس از زدن دكمه ثبت سفارش، حتما آن را در خانه ايميل ثبت كنيد.


==========> نکته <===========

کاربر فهیم سي دي هنري داتكام ، لطفا نسبت به تحویل گرفتن سفارش خود مسئول باشید و افراد منزل را نسبت به تحویل بسته با خبر سازید .